США допоможе Україні фінансово

Благовестник

Благовестник

США допоможе Україні фінансово

США допоможе Україні фінансово
Конгрес Сполучених Штатів Америки представив оновлений закон про бюджетні витрати США у 2017 році. Цим проектом з американського бюджету передбачається і допомога Україні.
Проект закону представлений на офіційному сайті Конгресу США. Розділи ІІІ і IV цього закону передбачають виділення коштів для допомоги Україні у сумі не менше $410,465 млн. Про це повідомляє 7046 параграф законопроекту. 

Крім цього, параграфом 9014 передбачається допомога Україні у сфері безпеки у розмірі $150 млн. Тож, у сумі бюджетом США передбачається допомога Україні розміром не менше $560,465 млн.

У законі простежується негативне ставлення до агресії Росії щодо України, а також анексія нею Криму. Тобто, у законопроекті виключається будь-яка підтримка політики, що певним чином демонструватиме владу Росії у Криму. Також, проектом закону забороняється фінансова підтримка Криму, якщо при цьому якимось чином фігурує Росія чи її певні установи.
Даний проект бюджету ще не затверджений і знаходиться на обговоренні. До нього ще можуть вноситись зміни. Документ ввійду в дію лише після голосування Конгресу США та підпису закону президентом країни.

Джерело - www.vectornews.net
Комментарии закрыты